• nl NL
  • en EN
  • fr FR
  • Inloggen
De Vries & Westermann Bv
De vries & westermann Bv
  • Aardappelen
    • Nieuws
  • Granen
    • Nieuws
  • Oliezaden
    • Nieuws
  • Suiker
    • Nieuws
  • Melk
    • Nieuws
  • Financieel
  • Diensten
    • Educatie
    • WhatsApp service
    • Nieuwsbrief
  • Contact
    • Inschrijfformulier
    • Wie zijn wij
search

Grenzen niet in zicht voor Tönnies

  1. Homepage
  2. >
  3. Varkens
  4. >
  5. Varkens krant
  6. >
  7. Grenzen niet in zicht voor Tönnies

Grenzen niet in zicht voor Tönnies

  • 21 januari 2013
  • Varkens krant

Rheda-Wiedenbrück – Duitslands grootste slachterij en vleesverwerker Tönnies Fleisch weet van geen ophouden. Afgelopen jaar werden 16 miljoen varkens en zeugen geslacht, 600.000 meer dan in 2011.

Uitgangspunt is dit jaar  om16,7 miljoen varkens te slachten. Afspraken nakomen en kostenbewust werken, voert eigenaar en directeur Clemens Tönnies aan als succesfactoren die de expansie mogelijk maken. De constante drive om te ondernemen en zijn medewerkers vormen voor Clemens Tönnies persoonlijk de belangrijkste drijfveren om het bedrijf te blijven ontwikkelen.

Bij Tönnies Fleisch staan deuren wagenwijd open voor beren. Clemens Tönnies: "Wat mij betreft stoppen alle varkenshouders morgen met castreren." Het bedrijf slachtte en verwerkte afgelopen jaar 1,5 miljoen beren. De helft daarvan is afkomstig uit Nederland. Het bedrijf verpakt dagelijks meer dan 2 miljoen pakjes vers vlees voor de retail. Er heeft nog nooit een consument of supermarkt geklaagd over vlees met een afwijkend geur, aldus Tönnies. "Op elk pakje staan onze contactgegevens."

Bron Boerderij

ADVERTENTIES

Weer