• nl NL
  • en EN
  • fr FR
  • Inloggen
De Vries & Westermann Bv
De vries & westermann Bv
  • Aardappelen
    • Nieuws
  • Granen
    • Nieuws
  • Oliezaden
    • Nieuws
  • Suiker
    • Nieuws
  • Melk
    • Nieuws
  • Financieel
  • Diensten
    • Educatie
    • WhatsApp service
    • Nieuwsbrief
  • Contact
    • Inschrijfformulier
    • Wie zijn wij
search

Aantal varkensslachtingen daalt in VS

  1. Homepage
  2. >
  3. Varkens
  4. >
  5. Varkens krant
  6. >
  7. Aantal varkensslachtingen daalt in VS

Aantal varkensslachtingen daalt in VS

  • 23 september 2013
  • Varkens krant

Washington – Varkensvleesbedrijven in de VS verwerkten in augustus 9,56 miljoen vleesvarkens. Dat is een daling met 3,8 procent ten opzichte van augustus 2012.

Tot en met augustus maakten 73,28 miljoen Amerikaanse vleesvarkens hun laatste rit naar de slachterij. Dat betekent een daling met 0,1 procent ten opzichte van de eerste acht maanden van 2012.

De productie in de VS van varkensvlees lag in augustus op 880.000 ton. Dat is 3,3 procent minder dan in dezelfde maand een jaar eerder. In de eerste acht maanden produceerden VS-slachterijen 6,84 miljoen ton varkensvlees. Dat betekent een daling met 0,2 procent ten opzichte dezelfde periode van 2012. Dat meldt het Amerikaanse ministerie van landbouw.
Bron Boerderij

ADVERTENTIES

Weer