• nl NL
  • en EN
  • fr FR
  • Inloggen
De Vries & Westermann Bv
De vries & westermann Bv
  • Aardappelen
    • Nieuws
  • Granen
    • Nieuws
  • Oliezaden
    • Nieuws
  • Suiker
    • Nieuws
  • Melk
    • Nieuws
  • Financieel
  • Diensten
    • Educatie
    • WhatsApp service
    • Nieuwsbrief
  • Contact
    • Inschrijfformulier
    • Wie zijn wij
search

USDA: Chinese tarweoogst nog veel slechter

  1. Homepage
  2. >
  3. Granen
  4. >
  5. Global Commodities
  6. >
  7. USDA: Chinese tarweoogst nog veel slechter

USDA: Chinese tarweoogst nog veel slechter

  • 2 augustus 2012
  • Global Commodities

Peking/Washington – De Chinese tarweooogst koerst dit jaar af op het dieptepunt sinds 2005. Dat meldt het Amerikaanse ministerie van landbouw (USDA).

Het ministerie schat de oogst op 108 miljoen ton en dat is 10 miljoen minder dan in een eerdere USDA-prognose.

De bijstelling volgt na een waarschuwing van de International Grains Council dat de Chinese tarweoogst door slechte weersomstandigheden flink tegenvalt en dat het land als alternatief mais moet importeren.

De Chinese autoriteiten zijn aanmerkelijk minder negatief gestemd en stellen dat de tarwe er lang niet zo slecht voorstaat.

USDA stelde ook de opbrengstprognose voor Canada, Europa en Rusland door ongunstige weersomstandigheden naar beneden bij. Wereldwijd met 13 miljoen ton, waarvan 10 miljoen ton dus voor rekening komt van China.

 

Bron: Boerderij

ADVERTENTIES

Weer